Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Czernidła - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

6 650 000 zł396 m² 17 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 264 m²

Wyjątkowa oferta na zakup obiektu mieszkalno-komercyjnego w miejscowości Czernidła, gmina Konstancin Jeziorna. Dom mieszkalny w wysokim standardzie, budynek biurowy i dwie hale przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Polna

Mysiadło(Czernidła + 12 km)

1 660 000 zł158,50 m² 10 473,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:224 m²

Piękny dom, z dogodnym połączeniem Z centrum warszawy! Mysiadło to idealne miejsce dla rodziny- bardzo blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Warszawy! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Żurawia

Stefanówka(Czernidła + 14 km)

799 900 zł100 m² 7 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyjątkowy apartament 100 m z autonomicznym ogrzewaniem i widokiem na las Na sprzedaż elegancki i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 100 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jabłoniowa

Słomczyn(Czernidła + 6 km)

2 990 000 zł313 m² 9 552,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w sypialni z oknami otwartymi na zieleń i ciszę. Przestrzeń, której nie ograniczają ani sąsiedzi, ani miasto tylko natura i Ty. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Wodzirejów

Imielin,Warszawa(Czernidła + 20 km)

2 057 200 zł148 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego przy kameralnej ul. Wodzirejów na warszawskim Ursynowie. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, Anin

Anin,Warszawa(Czernidła + 20 km)

5 000 000 zł775 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Lokalizacja w Aninie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, okolica leśna. Powierzchnia rezydencji 525 m2 + dom rekreacyjno-gospodarczy 250 m2. Działka 2009 m2. W ciągu kilku ostatnich lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Szamocin

Białołęka,Warszawa(Czernidła + 20 km)

1 230 000 zł150,77 m² 8 158,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Leśne Wzgórza nowoczesne domy jednorodzinne przy lesie. Adres inwestycji: ul. Szamocin, białołęka Dworska, warszawa Rodzaj zabudowy: szeregowa/jednorodzinna dwulokalowa z kanalizacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa(Czernidła + 20 km)

1 299 999 zł152 m² 8 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 zlokalizowany na warszawskim Wawrze. Bez pcc Dom o powierzchni 152 m2 z ogrodem 120 m2 składa się z: - parteru -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa(Czernidła + 20 km)

2 570 000 zł330 m² 7 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji od kupującego Mokotów stegny/sadyba Polecam Państwa uwadze dom typu segment znajdujący się przy małej osiedlowej uliczce, którego położenie zapewnia spokój z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Warszawska

Kotorydz(Czernidła + 25 km)

999 000 zł144 m² 6 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kotorydz (gmina Tarczyn). To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe(Czernidła + 15 km)

1 225 000 zł120,13 m² 10 197,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Nowoczesny dom z garażem | 120 mkw| Dawidy Bankowe tuż przy granicy Warszawy | Bez pcc Na sprzedaż funkcjonalny, środkowy segment w kameralnej inwestycji w Dawidach Bankowych (gm. Raszyn),.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij