Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Czernidła – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

6 650 000 zł396 m² 17 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 264 m²

Wyjątkowa oferta na zakup obiektu mieszkalno-komercyjnego w miejscowości Czernidła, gmina Konstancin Jeziorna. Dom mieszkalny w wysokim standardzie, budynek biurowy i dwie hale przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Góraszka

Góraszka(Czernidła + 13 km)

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr M2 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Wilanów,Warszawa(Czernidła + 20 km)

16 500 zł320 m² 51,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:533 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, luksusowy dom na wynajem położony w kameralnej części Zapłocia, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wawer,Warszawa(Czernidła + 20 km)

2 700 000 zł318 m² 8 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w doskonałej lokalizacji w Wawrze na granicy z Gocławiem. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dom o powierzchni 318 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa(Czernidła + 20 km)

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:752 m²

Duży dom wolno stojący, wielorodzinny o powierzchni całkowitej 350 m2/ pow.użytkowej ok. 260 m2. Trzy kondygnacje + poddasze użytkowe (1/2 kondygnacji). Każda kondygnacja ma ok. 75 m. dół jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Piaseczno

Zalesie Dolne,Piaseczno(Czernidła + 12 km)

1 890 000 zł189 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 417 m²

Dzielnica ogrody w Zalesiu Dolnym, historyczne założenie urbanistyczne, klimatyczne miejsce, zalesiona działka. Wokół jedynie niska zabudowa jednorodzinna zatopiona w bujnej zieleni, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Farbiarska

Ursynów,Warszawa(Czernidła + 20 km)

2 690 000 zł204 m² 13 186,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, znajdującego się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów - Pyry, przy ulicy Farbiarskiej. Dom wybudowany został w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Konstancin-Jeziorna(Czernidła + 6 km)

7 800 000 zł418 m² 18 660,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Willa W strefie A na pięknie zagospodarowanej działce! Pięknie zagospodarowana działka | 5 Sypialni | Prestiżowy adres | 360 m2 powierzchni + urządzone poddasze ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Wilanów,Warszawa(Czernidła + 20 km)

13 000 zł330 m² 39,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²